2 czerwca przedstawicielki Koła Naukowego „Najprzyrodniejsze” wraz z opiekunką koła, Panią Anną Nakonieczną, wzięły udział w Gali Finałowej X edycji konkursu „Być jak Ignacy” organizowanego przez Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Podczas Gali uczestniczki wysłuchały inspirującego wykładu Adama Mirka pt. „Niezwykłe właściwości zwykłych substancji” oraz odebrały nagrody za zdobycie tytułu Naukowej Szkoły Ignacego.
Uczennice, które nie mogły uczestniczyć w Gali, otrzymały swoje dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Moniki Świderskiej oraz Pani Anny Nakoniecznej.
Dziękujemy pani Annie Nakoniecznej za inicjatywę i wytrwałość w prowadzeniu projektu z Kołem Naukowym.
Serdecznie gratulujemy wszystkim członkiniom koła i życzymy kolejnych naukowych sukcesów!
ul. Staszica 1
05-800 Pruszków
Adres e-mail: tygodnik@azymut.edu.pl