Numer 37/2025/2026 — 22.06.2026 r.

Sukces Koła Naukowego „NajPrzyrodniejsze” w konkursie „Być jak Ignacy”

autor: SEKRETARIAT PLACÓWEK

 

2 czerwca przedstawicielki Koła Naukowego „Najprzyrodniejsze” wraz z opiekunką koła, Panią Anną Nakonieczną, wzięły udział w Gali Finałowej X edycji konkursu „Być jak Ignacy” organizowanego przez Fundację ORLEN im. Ignacego Łukasiewicza. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Podczas Gali uczestniczki wysłuchały inspirującego wykładu Adama Mirka pt. „Niezwykłe właściwości zwykłych substancji” oraz odebrały nagrody za zdobycie tytułu Naukowej Szkoły Ignacego.

Uczennice, które nie mogły uczestniczyć w Gali, otrzymały swoje dyplomy i nagrody z rąk Pani Dyrektor Moniki Świderskiej oraz Pani Anny Nakoniecznej.

 

Dziękujemy pani Annie Nakoniecznej za inicjatywę i wytrwałość w prowadzeniu projektu z Kołem Naukowym.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim członkiniom koła i życzymy kolejnych naukowych sukcesów!

Komentarz lub zgłoszenie tematu




Same cyfry, bez spacji lub kresek

Lokalizacja

ul. Staszica 1
05-800 Pruszków

Redakcja

Adres e-mail: tygodnik@azymut.edu.pl

© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone.