17 czerwca 2026 w ALO Pryzmat był dniem wycieczek klasowych.
Klasa 1 wraz z wychowawcami udali się do Gdańska.
Wyruszyliśmy o godzinie 7 z Dworca Centralnego w Warszawie, aby na miejscu być o 10 i spędzić cały dzień nad polskim morzem.
Zaczęliśmy od zwiedzania starego miasta, bazyliki mariackiej.
Część grupy została na Starym Mieście, a pozostała część udała się na plażę w Jelitkowie.
Uczniowie grali w siatkówkę, tańczyli, śpiewali a także kąpali się w morzu.
Pociągiem powrotnym wróciliśmy po północy do domów.
Ten czas w swobodnej atmosferze sprzyjał pogłębianiu więzi oraz był miłym akcentem i odskocznią od codziennej edukacji.
Zdjęcia podczas wycieczki wykonywali: Anna Wincenciak, Maria Jurys, Antoni Hirsz.
ul. Staszica 1
05-800 Pruszków
Adres e-mail: tygodnik@azymut.edu.pl