Numer 37/2025/2026 — 22.06.2026 r.

Wycieczka do Gdańska 1 ALO Pryzmat

autor: Dorota Smosarska

17 czerwca 2026 w ALO Pryzmat był dniem wycieczek klasowych.

Klasa 1 wraz z wychowawcami udali się do Gdańska.

Wyruszyliśmy o godzinie 7 z Dworca Centralnego w Warszawie, aby na miejscu być o 10 i spędzić cały dzień nad polskim morzem.

 

Zaczęliśmy od zwiedzania starego miasta, bazyliki mariackiej. 

Część grupy została na Starym Mieście, a pozostała część udała się na plażę w Jelitkowie.

 

Uczniowie grali w siatkówkę, tańczyli, śpiewali a także kąpali się w morzu.

 

Pociągiem powrotnym wróciliśmy po północy do domów.

Ten czas w swobodnej atmosferze sprzyjał pogłębianiu więzi oraz był miłym akcentem i odskocznią od codziennej edukacji.

 

Zdjęcia podczas wycieczki wykonywali: Anna Wincenciak, Maria Jurys, Antoni Hirsz.

Komentarz lub zgłoszenie tematu




Same cyfry, bez spacji lub kresek

Lokalizacja

ul. Staszica 1
05-800 Pruszków

Redakcja

Adres e-mail: tygodnik@azymut.edu.pl

© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone.