W sobotę 13 czerwca spotkaliśmy się całą licealną społecznością na naszym dorocznym pikniku.
Mimo że pogoda nas nie rozpieszczała, trzecioklasistom udało się zrealizować wszystkie punkty programu:
Dziękujemy za Państwa obecność i świetną atmosferę mimo okazjonalnych ulew:)
Serdecznie dziękujemy fantastycznym organizatorom - trzecioklasistom, którzy całość wydarzenia zrealizowali własnymi siłami!
ul. Staszica 1
05-800 Pruszków
Adres e-mail: tygodnik@azymut.edu.pl